Back ARAMBAGH - HOWRAH Local

ARAMBAGH P C SEN(AMBG) HOWRAH JN(HWH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ARAMBAGH P C SEN(AMBG) Starts 8:35 0 0.0
MAYAPUR(MAYP) 8:45 8:46 1 9.0
TAKIPUR HALT(TKPH) 8:54 8:55 1 15.0
TALPUR HALT(TLPH) 9:02 9:03 1 20.0
TARAKESWAR(TAK) 9:09 9:10 1 24.0
LOKNATH(LOK) 9:15 9:16 1 27.0
BAHIR KHANDA(BAHW) 9:20 9:21 1 31.0
KAIKALA(KKAE) 9:23 9:24 1 34.0
HARIPAL(HPL) 9:26 9:27 1 37.0
MALIYA(MLYA) 9:29 9:30 1 39.0
NALIKUL(NKL) 9:32 9:33 1 42.0
KAMARKUNDU(KQLS) 9:36 9:37 1 46.0
SINGUR(SIU) 9:39 9:40 1 48.0
NASIBPUR(NSF) 9:43 9:44 1 52.0
DIARA(DEA) 9:46 9:47 1 54.0
SEORAPHULI(SHE) 10:02 10:03 1 59.0
SERAMPORE(SRP) 10:07 10:08 1 62.0
RISHRA(RIS) 10:11 10:12 1 65.0
KONNAGAR(KOG) 10:14 10:15 1 68.0
HIND MOTOR(HMZ) 10:17 10:18 1 70.0
UTTARPARA(UPA) 10:20 10:21 1 72.0
BALLY(BLY) 10:22 10:23 1 73.0
BELUR(BEQ) 10:25 10:26 1 75.0
LILUAH(LLH) 10:28 10:29 1 77.0
LILUAH (SORTING YARD)(SYAE) 10:33 10:34 1 79.0
HOWRAH JN(HWH) 10:45 Ends 0 82.0