Back BANGAON - SEALDAH Local

BANGAON JN(BNJ) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BANGAON JN(BNJ) Starts 18:28 0 0.0
BIBHUTI BHUSHAN HALT(BNAA) 18:33 18:34 1 5.1
CHANDPARA(CDP) 18:37 18:38 1 9.7
THAKURNAGAR(TKNR) 18:41 18:42 1 14.0
GOBARDANGA(GBG) 18:46 18:47 1 19.4
MACHHALANDAPUR(MSL) 18:50 18:51 1 23.0
SANHATI(SNHT) 18:55 18:56 1 27.4
HABRA(HB) 19:01 19:02 1 32.2
ASHOK NAGAR ROAD(ASKR) 19:05 19:06 1 35.7
GUMA(GUMA) 19:09 19:10 1 39.2
BIRA(BIRA) 19:13 19:14 1 42.7
DATTAPUKUR(DTK) 19:17 19:18 1 46.8
BAMANGACHHI(BMG) 19:21 19:22 1 50.6
BARASAT(BT) 19:33 19:34 1 54.4
HRIDAYPUR(HHR) 19:37 19:38 1 56.5
MADHYAMGRAM(MMG) 19:40 19:41 1 59.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 19:43 19:44 1 60.2
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 19:46 19:47 1 61.8
BIRATI(BBT) 19:49 19:50 1 63.2
DURGANAGAR(DGNR) 19:52 19:53 1 65.0
DUM DUM CANT(DDC) 19:55 19:56 1 66.7
DUM DUM(DDJ) 20:04 20:05 1 69.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 20:09 20:10 1 72.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 20:25 Ends 0 76.5