Back BANGAON - SEALDAH Local

BANGAON JN(BNJ) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BANGAON JN(BNJ) Starts 16:15 0 0.0
BIBHUTI BHUSHAN HALT(BNAA) 16:19 16:20 1 5.1
CHANDPARA(CDP) 16:24 16:25 1 9.7
THAKURNAGAR(TKNR) 16:28 16:29 1 14.0
GOBARDANGA(GBG) 16:33 16:34 1 19.4
MACHHALANDAPUR(MSL) 16:37 16:38 1 23.0
SANHATI(SNHT) 16:42 16:43 1 27.4
HABRA(HB) 16:48 16:49 1 32.2
ASHOK NAGAR ROAD(ASKR) 16:52 16:53 1 35.7
GUMA(GUMA) 16:56 16:57 1 39.2
BIRA(BIRA) 17:00 17:01 1 42.7
DATTAPUKUR(DTK) 17:04 17:05 1 46.8
BAMANGACHHI(BMG) 17:08 17:09 1 50.6
BARASAT(BT) 17:21 17:22 1 54.4
HRIDAYPUR(HHR) 17:24 17:25 1 56.5
MADHYAMGRAM(MMG) 17:27 17:28 1 59.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 17:30 17:31 1 60.2
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 17:33 17:34 1 61.8
BIRATI(BBT) 17:36 17:37 1 63.2
DURGANAGAR(DGNR) 17:39 17:40 1 65.0
DUM DUM CANT(DDC) 17:42 17:43 1 66.7
DUM DUM(DDJ) 17:49 17:50 1 69.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 17:53 17:54 1 72.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 18:12 Ends 0 76.5