Back BANGAON - SEALDAH Local

BANGAON JN(BNJ) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BANGAON JN(BNJ) Starts 15:22 0 0.0
BIBHUTI BHUSHAN HALT(BNAA) 15:26 15:27 1 5.1
CHANDPARA(CDP) 15:31 15:32 1 9.7
THAKURNAGAR(TKNR) 15:35 15:36 1 14.0
GOBARDANGA(GBG) 15:40 15:41 1 19.4
MACHHALANDAPUR(MSL) 15:44 15:45 1 23.0
SANHATI(SNHT) 15:49 15:50 1 27.4
HABRA(HB) 15:55 15:56 1 32.2
ASHOK NAGAR ROAD(ASKR) 15:59 16:00 1 35.7
GUMA(GUMA) 16:03 16:04 1 39.2
BIRA(BIRA) 16:07 16:08 1 42.7
DATTAPUKUR(DTK) 16:11 16:12 1 46.8
BAMANGACHHI(BMG) 16:15 16:16 1 50.6
BARASAT(BT) 16:31 16:32 1 54.4
HRIDAYPUR(HHR) 16:34 16:35 1 56.5
MADHYAMGRAM(MMG) 16:37 16:38 1 59.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 16:40 16:41 1 60.2
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 16:43 16:44 1 61.8
BIRATI(BBT) 16:46 16:47 1 63.2
DURGANAGAR(DGNR) 16:49 16:50 1 65.0
DUM DUM CANT(DDC) 16:52 16:53 1 66.7
DUM DUM(DDJ) 16:58 16:59 1 69.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 17:02 17:03 1 72.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 17:20 Ends 0 76.5