Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 18:53 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 18:54 18:55 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 18:57 18:58 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 19:00 19:01 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 19:07 19:11 4 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 19:14 19:15 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 19:19 19:20 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 19:23 19:24 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 19:26 19:27 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 19:33 19:34 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 19:35 19:36 1 29.0
BHASILA(BSLA) 19:40 19:41 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 19:43 19:44 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 19:45 19:46 1 37.0
SONDALIA(SXC) 19:50 19:51 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 19:54 19:55 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 19:57 19:58 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 20:01 20:02 1 49.0
BARASAT(BT) 20:15 20:16 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 20:19 20:20 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 20:22 20:23 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 20:25 20:26 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 20:28 20:29 1 59.0
BIRATI(BBT) 20:31 20:32 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 20:34 20:35 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 20:37 20:38 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 20:46 20:47 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 20:51 20:52 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 21:10 Ends 0 77.0