Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 18:02 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 18:03 18:04 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 18:05 18:06 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 18:11 18:12 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 18:17 18:18 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 18:20 18:21 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 18:25 18:26 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 18:29 18:30 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 18:33 18:34 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 18:38 18:39 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 18:42 18:43 1 29.0
BHASILA(BSLA) 18:45 18:46 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 18:48 18:49 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 18:52 18:53 1 37.0
SONDALIA(SXC) 18:56 18:57 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 19:00 19:01 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 19:03 19:04 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 19:06 19:07 1 49.0
BARASAT(BT) 19:21 19:22 1 52.0
MADHYAMGRAM(MMG) 19:26 19:27 1 57.0
BIRATI(BBT) 19:33 19:34 1 61.0
DUM DUM CANT(DDC) 19:39 19:40 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 19:46 19:47 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 19:51 19:52 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 20:07 Ends 0 77.0