Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 16:45 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 16:46 16:47 1 1.8
NIMDANRI(NMDR) 16:49 16:50 1 4.5
MADHYAMPUR(MPN) 16:53 16:57 4 6.1
MATANIA ANANTAPUR(MTAP) 17:00 17:01 1 8.0
BASIRHAT(BSHT) 17:02 17:03 1 10.6
BHYABLA HALT(BBLA) 17:06 17:07 1 12.1
CHAMPAPUKUR(CQR) 17:12 17:13 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 17:16 17:17 1 19.6
MALATIPUR(MPE) 17:18 17:19 1 21.8
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 17:24 17:25 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 17:27 17:28 1 29.2
BHASILA(BSLA) 17:31 17:32 1 32.5
LEBUTALA(LBTL) 17:35 17:36 1 34.4
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 17:37 17:38 1 37.9
SONDALIA(SXC) 17:42 17:43 1 40.6
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 17:46 17:47 1 42.6
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 17:49 17:50 1 46.3
KAZIPARA(KZPR) 17:52 17:53 1 49.6
BARASAT(BT) 18:05 18:07 2 52.7
HRIDAYPUR(HHR) 18:12 18:13 1 54.7
MADHYAMGRAM(MMG) 18:15 18:16 1 57.3
NEW BARRACKPORE(NBE) 18:18 18:19 1 58.5
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 18:21 18:22 1 60.1
BIRATI(BBT) 18:24 18:25 1 61.5
DURGANAGAR(DGNR) 18:27 18:28 1 63.3
DUM DUM CANT(DDC) 18:29 18:30 1 65.0
DUM DUM(DDJ) 18:37 18:38 1 67.9
BIDHAN NAGAR(BNXR) 18:42 18:43 1 71.2
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 18:58 Ends 0 74.8