Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 14:54 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 14:55 14:56 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 14:58 14:59 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 15:03 15:05 2 6.0
BASIRHAT(BSHT) 15:11 15:12 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 15:15 15:16 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 15:20 15:21 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 15:25 15:26 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 15:27 15:28 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 15:34 15:35 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 15:36 15:37 1 29.0
BHASILA(BSLA) 15:41 15:42 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 15:44 15:45 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 15:46 15:47 1 37.0
SONDALIA(SXC) 15:51 15:52 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 15:55 15:56 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 15:58 15:59 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 16:02 16:03 1 49.0
BARASAT(BT) 16:21 16:22 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 16:25 16:26 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 16:28 16:29 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 16:31 16:32 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 16:34 16:35 1 59.0
BIRATI(BBT) 16:37 16:38 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 16:40 16:41 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 16:43 16:44 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 16:52 16:53 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 16:57 16:58 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 17:12 Ends 0 77.0