Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 13:15 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 13:16 13:17 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 13:19 13:20 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 13:22 13:23 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 13:29 13:30 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 13:31 13:32 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 13:36 13:37 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 13:40 13:41 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 13:44 13:45 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 13:49 13:50 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 13:53 13:54 1 29.0
BHASILA(BSLA) 13:56 13:57 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 13:59 14:00 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 14:03 14:04 1 37.0
SONDALIA(SXC) 14:07 14:08 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 14:11 14:12 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 14:14 14:15 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 14:17 14:18 1 49.0
BARASAT(BT) 14:30 14:31 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 14:33 14:34 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 14:36 14:37 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 14:39 14:40 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 14:42 14:43 1 59.0
BIRATI(BBT) 14:45 14:46 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 14:48 14:49 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 14:51 14:52 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 14:57 14:58 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 15:01 15:02 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 15:18 Ends 0 77.0