Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 11:32 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 11:33 11:34 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 11:36 11:37 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 11:39 11:40 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 11:45 11:46 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 11:48 11:49 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 11:53 11:54 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 11:57 11:58 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 12:01 12:02 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 12:06 12:07 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 12:10 12:11 1 29.0
BHASILA(BSLA) 12:13 12:14 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 12:16 12:17 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 12:20 12:21 1 37.0
SONDALIA(SXC) 12:24 12:25 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 12:28 12:29 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 12:31 12:32 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 12:34 12:35 1 49.0
BARASAT(BT) 12:49 12:50 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 12:53 12:54 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 12:56 12:57 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 12:59 13:00 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 13:02 13:03 1 59.0
BIRATI(BBT) 13:05 13:06 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 13:08 13:09 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 13:11 13:12 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 13:22 13:23 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 13:27 13:28 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 13:40 Ends 0 77.0