Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 10:47 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 10:48 10:49 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 10:51 10:52 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 10:54 10:55 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 11:01 11:07 6 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 11:10 11:11 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 11:15 11:16 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 11:19 11:20 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 11:22 11:23 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 11:28 11:29 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 11:31 11:32 1 29.0
BHASILA(BSLA) 11:35 11:36 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 11:39 11:40 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 11:41 11:42 1 37.0
SONDALIA(SXC) 11:46 11:47 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 11:50 11:51 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 11:53 11:54 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 11:56 11:57 1 49.0
BARASAT(BT) 12:11 12:12 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 12:15 12:16 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 12:18 12:19 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 12:21 12:22 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 12:24 12:25 1 59.0
BIRATI(BBT) 12:27 12:28 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 12:30 12:31 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 12:33 12:34 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 12:39 12:40 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 12:43 12:44 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 13:00 Ends 0 77.0