Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 6:46 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 6:47 6:48 1 1.8
NIMDANRI(NMDR) 6:50 6:51 1 4.5
MADHYAMPUR(MPN) 6:53 6:54 1 6.1
MATANIA ANANTAPUR(MTAP) 6:56 6:57 1 8.0
BASIRHAT(BSHT) 7:02 7:03 1 10.6
BHYABLA HALT(BBLA) 7:05 7:06 1 12.1
CHAMPAPUKUR(CQR) 7:10 7:11 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 7:14 7:15 1 19.6
MALATIPUR(MPE) 7:18 7:19 1 21.8
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 7:23 7:24 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 7:27 7:28 1 29.2
BHASILA(BSLA) 7:30 7:31 1 32.5
LEBUTALA(LBTL) 7:33 7:34 1 34.4
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 7:37 7:38 1 37.9
SONDALIA(SXC) 7:41 7:42 1 40.6
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 7:45 7:46 1 42.6
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 7:48 7:49 1 46.3
KAZIPARA(KZPR) 7:51 7:52 1 49.6
BARASAT(BT) 8:03 8:04 1 52.7
HRIDAYPUR(HHR) 8:08 8:09 1 54.7
MADHYAMGRAM(MMG) 8:09 8:10 1 57.3
NEW BARRACKPORE(NBE) 8:14 8:15 1 58.5
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 8:17 8:18 1 60.1
BIRATI(BBT) 8:18 8:19 1 61.5
DURGANAGAR(DGNR) 8:23 8:24 1 63.3
DUM DUM CANT(DDC) 8:25 8:26 1 65.0
DUM DUM(DDJ) 8:31 8:32 1 67.9
BIDHAN NAGAR(BNXR) 8:35 8:36 1 71.2
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 8:57 Ends 0 74.8