Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 4:48 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 4:49 4:50 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 4:52 4:53 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 4:55 4:56 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 5:01 5:02 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 5:04 5:05 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 5:09 5:10 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 5:13 5:14 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 5:17 5:18 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 5:22 5:23 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 5:26 5:27 1 29.0
BHASILA(BSLA) 5:29 5:30 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 5:32 5:33 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 5:36 5:37 1 37.0
SONDALIA(SXC) 5:40 5:41 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 5:44 5:45 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 5:47 5:48 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 5:50 5:51 1 49.0
BARASAT(BT) 6:04 6:05 1 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 6:08 6:09 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 6:11 6:12 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 6:14 6:15 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 6:17 6:18 1 59.0
BIRATI(BBT) 6:20 6:21 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 6:23 6:24 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 6:26 6:27 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 6:35 6:36 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 6:40 6:41 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 6:55 Ends 0 77.0