Back HASANABAD - SEALDAH Local

HASANABAD(HNB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HASANABAD(HNB) Starts 3:03 0 0.0
TAKI ROAD(TKF) 3:05 3:06 1 1.0
NIMDANRI(NMDR) 3:09 3:10 1 4.0
MADHYAMPUR(MPN) 3:13 3:14 1 6.0
BASIRHAT(BSHT) 3:21 3:22 1 10.0
BHYABLA HALT(BBLA) 3:26 3:27 1 12.0
CHAMPAPUKUR(CQR) 3:32 3:33 1 17.0
GHOVARASH GHONA(GGV) 3:37 3:38 1 19.0
MALATIPUR(MPE) 3:42 3:43 1 21.0
KANKARA MIRZANAGAR(KMZA) 3:49 3:50 1 26.0
HARUA ROAD(HRO) 3:54 3:55 1 29.0
BHASILA(BSLA) 3:59 4:00 1 32.0
LEBUTALA(LBTL) 4:03 4:04 1 34.0
BELIAGHATA ROAD(BGRD) 4:08 4:09 1 37.0
SONDALIA(SXC) 4:13 4:14 1 40.0
BAHIRA KALIBARI(BHKA) 4:18 4:19 1 43.0
KAREA KADAMBAGACHI(KBGH) 4:22 4:23 1 46.0
KAZIPARA(KZPR) 4:27 4:28 1 49.0
BARASAT(BT) 4:41 4:43 2 52.0
HRIDAYPUR(HHR) 4:47 4:48 1 54.0
MADHYAMGRAM(MMG) 4:50 4:51 1 57.0
NEW BARRACKPORE(NBE) 4:53 4:54 1 58.0
BISHARPARA KODALIYA(BRPK) 4:56 4:57 1 59.0
BIRATI(BBT) 4:59 5:00 1 61.0
DURGANAGAR(DGNR) 5:02 5:03 1 63.0
DUM DUM CANT(DDC) 5:05 5:06 1 64.0
DUM DUM(DDJ) 5:14 5:15 1 67.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 5:19 5:20 1 71.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 5:30 Ends 0 77.0