Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 21:25 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 21:27 21:28 1 2.6
BANPUR(BPN) 21:30 21:31 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 21:35 21:36 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 21:40 21:41 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 21:43 21:44 1 19.7
BAGULA(BGL) 21:46 21:47 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 21:49 21:50 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 21:53 21:54 1 29.9
ARANGHATA(AG) 21:57 21:58 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 22:00 22:01 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 22:02 22:03 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 22:15 22:17 2 43.0
PAYRADANGA(PDX) 22:21 22:22 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 22:26 22:27 1 54.6
SIMURALI(SMX) 22:31 22:32 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 22:35 22:36 1 63.5
KALYANI(KYI) 22:40 22:41 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 22:43 22:44 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 22:46 22:47 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 22:57 22:58 1 78.6
SHYAMNAGAR(SNR) 23:06 23:07 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 23:11 23:12 1 89.4
PALTA(PTF) 23:14 23:15 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 23:17 23:18 1 94.0
TITAGARH(TGH) 23:21 23:22 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 23:24 23:25 1 98.0
SODPUR(SEP) 23:28 23:29 1 100.9
BELGHARIA(BLH) 23:33 23:34 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 23:39 23:40 1 109.7
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 00:02 Ends 0 116.5