Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 19:54 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 19:56 19:57 1 2.6
BANPUR(BPN) 19:59 20:00 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 20:04 20:05 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 20:09 20:10 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 20:12 20:13 1 19.7
BAGULA(BGL) 20:15 20:16 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 20:18 20:19 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 20:22 20:23 1 29.9
ARANGHATA(AG) 20:26 20:27 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 20:29 20:30 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 20:31 20:32 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 20:43 20:44 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 20:49 20:50 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 20:54 20:55 1 54.6
PALPARA(PXR) 20:57 20:58 1 56.8
SIMURALI(SMX) 21:00 21:01 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 21:04 21:05 1 63.5
KALYANI(KYI) 21:09 21:10 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 21:12 21:13 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 21:18 21:19 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 21:27 21:28 1 78.6
KANKINARA(KNR) 21:32 21:33 1 81.4
JAGADAL(JGDL) 21:35 21:36 1 83.3
SHYAMNAGAR(SNR) 21:38 21:39 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 21:42 21:43 1 89.4
PALTA(PTF) 21:45 21:46 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 21:49 21:50 1 94.0
TITAGARH(TGH) 21:52 21:53 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 21:55 21:56 1 98.0
SODPUR(SEP) 21:59 22:00 1 100.9
AGARPARA(AGP) 22:02 22:03 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 22:05 22:06 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 22:11 22:12 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 22:15 22:16 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 22:35 Ends 0 116.5