Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 15:35 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 15:37 15:38 1 2.6
BANPUR(BPN) 15:40 15:41 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 15:45 15:46 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 15:50 15:51 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 15:53 15:54 1 19.7
BAGULA(BGL) 15:56 15:57 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 15:59 16:00 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 16:03 16:04 1 29.9
ARANGHATA(AG) 16:07 16:08 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 16:10 16:11 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 16:12 16:13 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 16:27 16:29 2 43.0
PAYRADANGA(PDX) 16:33 16:34 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 16:38 16:39 1 54.6
PALPARA(PXR) 16:41 16:42 1 56.8
SIMURALI(SMX) 16:44 16:45 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 16:48 16:49 1 63.5
KALYANI(KYI) 16:53 16:54 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 16:56 16:57 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 17:00 17:01 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 17:09 17:10 1 78.6
KANKINARA(KNR) 17:14 17:15 1 81.4
SHYAMNAGAR(SNR) 17:19 17:20 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 17:23 17:24 1 89.4
PALTA(PTF) 17:26 17:27 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 17:29 17:30 1 94.0
TITAGARH(TGH) 17:33 17:34 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 17:36 17:37 1 98.0
SODPUR(SEP) 17:40 17:41 1 100.9
AGARPARA(AGP) 17:43 17:44 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 17:46 17:47 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 17:52 17:53 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 17:56 17:57 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 18:12 Ends 0 116.5