Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 14:02 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 14:04 14:05 1 2.6
BANPUR(BPN) 14:08 14:10 2 5.2
MAJHDIA(MIJ) 14:15 14:16 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 14:20 14:21 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 14:23 14:24 1 19.7
BAGULA(BGL) 14:28 14:30 2 23.2
BHAYNA(BHNA) 14:32 14:33 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 14:36 14:37 1 29.9
ARANGHATA(AG) 14:41 14:43 2 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 14:45 14:46 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 14:47 14:48 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 15:02 15:03 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 15:08 15:09 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 15:14 15:15 1 54.6
PALPARA(PXR) 15:18 15:19 1 56.8
SIMURALI(SMX) 15:22 15:23 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 15:28 15:32 4 63.5
KALYANI(KYI) 15:37 15:38 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 15:41 15:42 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 15:44 15:45 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 15:53 15:54 1 78.6
KANKINARA(KNR) 15:58 15:59 1 81.4
JAGADAL(JGDL) 16:01 16:02 1 83.3
SHYAMNAGAR(SNR) 16:04 16:05 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 16:08 16:09 1 89.4
PALTA(PTF) 16:11 16:12 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 16:15 16:16 1 94.0
TITAGARH(TGH) 16:18 16:19 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 16:21 16:22 1 98.0
SODPUR(SEP) 16:25 16:26 1 100.9
AGARPARA(AGP) 16:28 16:29 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 16:31 16:32 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 16:37 16:38 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 16:41 16:42 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 16:58 Ends 0 116.5