Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 10:40 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 10:42 10:43 1 2.6
BANPUR(BPN) 10:45 10:46 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 10:50 10:51 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 10:55 10:56 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 10:58 10:59 1 19.7
BAGULA(BGL) 11:01 11:02 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 11:04 11:05 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 11:08 11:09 1 29.9
ARANGHATA(AG) 11:12 11:13 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 11:15 11:16 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 11:17 11:18 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 11:29 11:30 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 11:35 11:36 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 11:40 11:41 1 54.6
PALPARA(PXR) 11:43 11:44 1 56.8
SIMURALI(SMX) 11:46 11:47 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 11:50 11:51 1 63.5
KALYANI(KYI) 11:55 11:56 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 11:58 11:59 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 12:00 12:01 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 12:09 12:10 1 78.6
KANKINARA(KNR) 12:14 12:15 1 81.4
SHYAMNAGAR(SNR) 12:18 12:19 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 12:23 12:24 1 89.4
PALTA(PTF) 12:26 12:27 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 12:29 12:30 1 94.0
TITAGARH(TGH) 12:33 12:34 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 12:36 12:37 1 98.0
SODPUR(SEP) 12:40 12:41 1 100.9
AGARPARA(AGP) 12:43 12:44 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 12:46 12:47 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 12:52 12:53 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 12:56 12:57 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 13:14 Ends 0 116.5