Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 8:48 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 8:50 8:51 1 2.6
BANPUR(BPN) 8:53 8:54 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 8:58 8:59 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 9:03 9:04 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 9:06 9:07 1 19.7
BAGULA(BGL) 9:09 9:10 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 9:12 9:13 1 25.9
SANTINAGAR HALT(SNTN) 9:15 9:16 1 28.0
BHAIRGACHHI(BHGH) 9:18 9:19 1 29.9
ARANGHATA(AG) 9:23 9:24 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 9:26 9:27 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 9:28 9:29 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 9:40 9:41 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 9:47 9:48 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 9:52 9:53 1 54.6
PALPARA(PXR) 9:55 9:56 1 56.8
SIMURALI(SMX) 9:58 9:59 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 10:02 10:03 1 63.5
KALYANI(KYI) 10:06 10:07 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 10:10 10:11 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 10:14 10:15 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 10:21 10:22 1 78.6
KANKINARA(KNR) 10:26 10:27 1 81.4
JAGADAL(JGDL) 10:29 10:30 1 83.3
SHYAMNAGAR(SNR) 10:32 10:33 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 10:36 10:37 1 89.4
PALTA(PTF) 10:39 10:40 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 10:43 10:44 1 94.0
TITAGARH(TGH) 10:46 10:47 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 10:49 10:50 1 98.0
SODPUR(SEP) 10:53 10:54 1 100.9
AGARPARA(AGP) 10:56 10:57 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 10:59 11:00 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 11:05 11:06 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 11:09 11:10 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 11:30 Ends 0 116.5