Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 5:02 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 5:04 5:05 1 2.6
BANPUR(BPN) 5:07 5:08 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 5:12 5:13 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 5:17 5:18 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 5:20 5:21 1 19.7
BAGULA(BGL) 5:23 5:24 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 5:26 5:27 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 5:30 5:31 1 29.9
ARANGHATA(AG) 5:34 5:35 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 5:37 5:38 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 5:39 5:40 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 5:53 5:54 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 5:58 5:59 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 6:03 6:04 1 54.6
PALPARA(PXR) 6:06 6:07 1 56.8
SIMURALI(SMX) 6:09 6:10 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 6:13 6:14 1 63.5
KALYANI(KYI) 6:18 6:19 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 6:21 6:22 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 6:25 6:26 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 6:34 6:35 1 78.6
KANKINARA(KNR) 6:38 6:39 1 81.4
JAGADAL(JGDL) 6:41 6:42 1 83.3
SHYAMNAGAR(SNR) 6:44 6:45 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 6:48 6:49 1 89.4
PALTA(PTF) 6:51 6:52 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 6:55 6:56 1 94.0
TITAGARH(TGH) 6:58 6:59 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 7:01 7:02 1 98.0
SODPUR(SEP) 7:05 7:06 1 100.9
AGARPARA(AGP) 7:08 7:09 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 7:11 7:12 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 7:17 7:18 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 7:21 7:22 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 7:37 Ends 0 116.5