Back GEDE - SEALDAH Local

GEDE(GEDE) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEDE(GEDE) Starts 3:50 0 0.0
HARISH NAGAR HALT(HRSR) 3:52 3:53 1 2.6
BANPUR(BPN) 3:55 3:56 1 5.2
MAJHDIA(MIJ) 4:00 4:01 1 11.3
TARAK NAGAR(TNX) 4:05 4:06 1 16.9
MAYURHAT(MYHT) 4:08 4:09 1 19.7
BAGULA(BGL) 4:11 4:12 1 23.2
BHAYNA(BHNA) 4:14 4:15 1 25.9
BHAIRGACHHI(BHGH) 4:18 4:19 1 29.9
ARANGHATA(AG) 4:22 4:23 1 34.2
PANCHEBERIA(PNCB) 4:25 4:26 1 37.0
BANKIM NAGAR(BNKA) 4:27 4:28 1 38.6
RANAGHAT JN(RHA) 4:39 4:40 1 43.0
PAYRADANGA(PDX) 4:44 4:45 1 48.8
CHAKDAHA(CDH) 4:49 4:50 1 54.6
PALPARA(PXR) 4:52 4:53 1 56.8
SIMURALI(SMX) 4:55 4:56 1 59.1
MADANPUR(MPJ) 4:59 5:00 1 63.5
KALYANI(KYI) 5:04 5:05 1 68.4
KANCHRAPARA(KPA) 5:07 5:08 1 71.2
HALISAHAR(HLR) 5:10 5:11 1 74.4
NAIHATI JN(NH) 5:18 5:19 1 78.6
KANKINARA(KNR) 5:22 5:23 1 81.4
JAGADAL(JGDL) 5:25 5:26 1 83.3
SHYAMNAGAR(SNR) 5:28 5:29 1 86.3
ICHHAPUR(IP) 5:32 5:33 1 89.4
PALTA(PTF) 5:35 5:36 1 91.5
BARRACKPORE(BP) 5:39 5:40 1 94.0
TITAGARH(TGH) 5:42 5:43 1 96.1
KHARDAHA(KDH) 5:45 5:46 1 98.0
SODPUR(SEP) 5:49 5:50 1 100.9
AGARPARA(AGP) 5:52 5:53 1 102.7
BELGHARIA(BLH) 5:55 5:56 1 105.1
DUM DUM(DDJ) 6:01 6:02 1 109.7
BIDHAN NAGAR(BNXR) 6:05 6:06 1 112.9
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 6:25 Ends 0 116.5