Back SHANTIPUR - SEALDAH Local

SHANTIPUR(STB) KOLKATA SEALDAH(SDAH) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SHANTIPUR(STB) Starts 17:10 0 0.0
BATHNA KRITTIBAS HALT(BTKB) 17:12 17:13 1 4.0
PHULIA(FLU) 17:16 17:17 1 7.0
HABIBPUR(HBE) 17:21 17:22 1 12.0
KALINARYNPUR JN(KLNP) 17:25 17:26 1 16.0
RANAGHAT JN(RHA) 17:37 17:38 1 20.0
PAYRADANGA(PDX) 17:42 17:43 1 26.0
CHAKDAHA(CDH) 17:47 17:48 1 32.0
PALPARA(PXR) 17:50 17:51 1 34.0
SIMURALI(SMX) 17:53 17:54 1 36.0
MADANPUR(MPJ) 17:57 17:58 1 40.0
KALYANI(KYI) 18:02 18:03 1 45.0
KANCHRAPARA(KPA) 18:05 18:06 1 48.0
HALISAHAR(HLR) 18:08 18:09 1 51.0
NAIHATI JN(NH) 18:18 18:19 1 56.0
KANKINARA(KNR) 18:22 18:23 1 58.0
JAGADAL(JGDL) 18:25 18:26 1 60.0
SHYAMNAGAR(SNR) 18:28 18:29 1 63.0
ICHHAPUR(IP) 18:32 18:33 1 66.0
PALTA(PTF) 18:35 18:36 1 68.0
BARRACKPORE(BP) 18:38 18:39 1 71.0
TITAGARH(TGH) 18:42 18:43 1 73.0
KHARDAHA(KDH) 18:45 18:46 1 75.0
SODPUR(SEP) 18:49 18:50 1 78.0
AGARPARA(AGP) 18:52 18:53 1 80.0
BELGHARIA(BLH) 18:55 18:56 1 82.0
DUM DUM(DDJ) 19:01 19:02 1 86.0
BIDHAN NAGAR(BNXR) 19:05 19:06 1 90.0
KOLKATA SEALDAH(SDAH) 19:25 Ends 0 96.0