Back HISAR - JAIPUR Passenger

HISAR(HSR) JAIPUR(JP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HISAR(HSR) Starts 14:00 0 0.0
SATROD(STD) 14:10 14:12 2 11.0
HANSI(HNS) 14:24 14:26 2 23.0
AURANG NAGAR(AUN) 14:35 14:36 1 30.0
JITAKHERI(JKZ) 14:40 14:42 2 33.0
BAWANI KHERA(BWK) 14:53 14:55 2 42.0
BHIWANI(BNW) 15:20 15:25 5 60.0
MANHERU(MHU) 15:36 15:37 1 74.0
CHARKHI DADRI(CKD) 15:48 15:50 2 87.0
JHARILI(JRL) 16:04 16:05 1 101.0
SUDHARNA(SDRA) 16:14 16:15 1 109.0
KOSLI(KSI) 16:21 16:23 2 115.0
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 16:31 16:32 1 121.0
JATUSANA(JTS) 16:38 16:39 1 125.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 16:48 16:49 1 133.0
REWARI(RE) 17:20 17:25 5 143.0
BAWAL(BWL) 17:41 17:42 1 158.0
MAJRI NANGAL(MJNL) 17:49 17:50 1 165.0
AJARAKA(AIA) 17:57 17:58 1 171.0
KHANPUR AHIR(KNAR) 18:05 18:06 1 177.0
HARSAULI(HSI) 18:14 18:15 1 182.0
KHAIRTHAL(KRH) 18:38 18:39 1 190.0
GHATLA(GAL) 18:47 18:48 1 197.0
PARISAL(PSL) 18:55 18:56 1 203.0
ALWAR(AWR) 19:08 19:11 3 217.0
MAHWA(MWW) 19:21 19:22 1 228.0
MALAKHERA(MKH) 19:30 19:31 1 236.0
DHIGAWARA(DGW) 19:41 19:42 1 244.0
RAJGARH(RHG) 19:50 19:51 1 253.0
SURERGOTH(SRRG) 19:58 19:59 1 259.0
BASWA(BU) 20:06 20:07 1 265.0
GULANA(GLNA) 20:14 20:15 1 270.0
BANDIKUI JN(BKI) 20:25 20:28 3 277.0
ARNIA(ARNA) 20:37 20:38 1 283.0
KOLVAGRAM(KVGM) 21:02 21:03 1 289.0
DAUSA(DO) 21:18 21:20 2 306.0
BANSKHO(BSKO) 21:32 21:33 1 323.0
BASSI(BAI) 21:45 21:46 1 335.0
KHATIPURA(KWP) 21:59 22:00 1 351.0
GETOR JAGATPURA(GTJT) 22:08 22:09 1 357.0
GANDHINAGAR JAIPUR(GADJ) 22:18 22:20 2 362.0
JAIPUR(JP) 22:35 Ends 0 368.0