Back JALNA - SAINAGAR SIRDI DEMU

JALNA(J) SAINAGAR SHIRDI(SNSI) | MON,TUE,THU
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JALNA(J) Starts 5:45 0 0.0
BADNAPUR(BDU) 6:04 6:05 1 19.1
KARMAD(KMV) 6:24 6:25 1 38.5
CHIKALTHANA(CTH) 6:35 6:36 1 52.8
MUKUNDWADI HALT(MKDD) 6:40 6:41 1 56.5
AURANGABAD(AWB) 6:56 7:05 9 62.7
DAULATABAD(DLB) 7:21 7:22 1 75.3
POTUL(POZ) 7:29 7:30 1 85.0
LASUR(LSR) 7:44 7:45 1 96.0
KARANJGAON(KAJG) 7:54 7:55 1 105.5
PARSODA(PSD) 7:59 8:00 1 110.7
ROTEGAON(RGO) 8:19 8:20 1 123.0
TARU(TR) 8:34 8:35 1 144.9
NAGARSOL(NSL) 9:30 9:35 5 151.1
ANKAI(ANK) 9:55 9:57 2 160.6
MANMAD JN(MMR) 10:15 10:20 5 175.7
KOPARGAON(KPG) 11:14 11:15 1 217.9
PUNTAMBA(PB) 11:39 11:40 1 242.2
SAINAGAR SHIRDI(SNSI) 12:30 Ends 0 258.7