Back THAWE - GORAKHPUR DEMU

THAWE JN(THE) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
THAWE JN(THE) Starts 18:00 0 0.0
NARKATIA BAZAR(NKBR) 18:08 18:09 1 5.2
SASA MUSA(SSU) 18:14 18:15 1 10.6
SIPAYA(SPYA) 18:20 18:21 1 15.5
JALALPUR(JGP) 18:27 18:28 1 19.0
TINPHERIA(TPV) 18:34 18:35 1 23.2
TARIASUJAN(TRJ) 18:41 18:42 1 27.6
TAMKUHI ROAD(TOI) 18:50 18:52 2 36.3
GAURI SRIRAM(GSRM) 19:01 19:02 1 43.0
DUDAHI(DUE) 19:09 19:10 1 48.8
CHAF HALT(CHAF) 19:15 19:16 1 55.1
KATH KUIYAN(KKT) 19:25 19:26 1 59.8
PADRAUNA(POU) 19:36 19:38 2 67.7
BARHARAGANI(BAGJ) 19:46 19:47 1 74.9
RAMKOLA(RKL) 19:56 19:57 1 83.0
LAKSHMIGANJ(LIJ) 20:03 20:04 1 89.3
MATIA BARGHAT HALT(MTBG) 20:10 20:11 1 93.3
KAPTANGANJ JN(CPJ) 20:24 20:25 1 98.6
BODARWAR(BBW) 20:37 20:38 1 106.6
MAHUAWA KHURD(MUUA) 20:43 20:44 1 110.9
PIPRAICH(PPC) 20:56 20:57 1 118.2
UNAULA(UNLA) 21:13 21:14 1 126.4
GORAKHPUR CANT(GKC) 21:41 21:42 1 133.5
GORAKHPUR JN(GKP) 22:10 Ends 0 137.2