Back GOMOH - KHARAGPUR MEMU

GOMOH JN(GMO) KHARAGPUR JN(KGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOMOH JN(GMO) Starts 6:25 0 0.0
KHARIO PH(KARO) 6:32 6:33 1 8.0
KHANUDIH(KNF) 6:38 6:39 1 11.0
KHARKHARI(KHRI) 6:43 6:44 1 15.0
MAHUDA(MHQ) 6:55 7:00 5 20.0
MALKHERA JN(MLQ) 7:07 7:08 1 26.0
TATA SIJUA HALT(TSAH) 7:21 7:22 1 30.0
LAYABAD(LYD) 7:28 7:29 1 31.0
KARKEND(KRKN) 7:38 7:39 1 34.0
BHAGA JN(VAA) 7:45 7:50 5 40.0
JAMADOBU(JBO) 7:56 7:57 1 41.0
BHOWRA JN(BCB) 8:01 8:02 1 46.0
SUDAMDIH(SDMD) 8:05 8:06 1 49.0
BHOJUDIH JN(BJE) 8:25 8:30 5 51.0
SANTALDIH(SNTD) 8:37 8:38 1 58.0
RUKNI(RUI) 8:54 8:55 1 66.0
SANKA(SNKR) 9:04 9:05 1 73.0
ADRA JN(ADRA) 9:30 9:40 10 81.0
METYAL SOHAR(MYX) 9:48 9:49 1 89.0
INDRABIL(IBL) 9:56 9:57 1 94.0
SIRJAM(SRJM) 10:03 10:04 1 102.0
JHANTIPAHARI(JPH) 10:11 10:12 1 111.0
CHHATNA(CJN) 10:20 10:21 1 120.0
ANCHURI(ANCR) 10:25 10:26 1 123.0
BANKURA(BQA) 10:50 10:55 5 134.0
BHEDUASOL(BXL) 11:01 11:02 1 141.0
KALISEN(KISN) 11:06 11:07 1 145.0
ONDAGRAM(ODM) 11:12 11:13 1 150.0
RAMSAGAR(RSG) 11:21 11:22 1 159.0
BISHNUPUR(VSU) 11:29 11:30 1 165.0
PIARDOBA(PBA) 11:43 11:44 1 177.0
BOGRI ROAD(BGO) 11:51 11:52 1 185.0
GARHBETA(GBA) 11:57 11:58 1 190.0
CHANDRAKONA RD(CDGR) 12:09 12:10 1 201.0
SALBONI(SLB) 12:19 12:20 1 213.0
GODAPIASAL(GSL) 12:33 12:34 1 225.0
MIDNAPORE(MDN) 13:40 13:42 2 237.0
GOKULPUR(GKL) 13:51 13:52 1 243.0
GIRI MAIDAN(GMDN) 13:59 14:00 1 247.0
KHARAGPUR JN(KGP) 14:15 Ends 0 250.0