Back GOMOH - CHAKRADHARPUR MEMU

GOMOH JN(GMO) CHAKRADHARPUR(CKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOMOH JN(GMO) Starts 14:50 0 0.0
KHARIO PH(KARO) 14:58 14:59 1 6.0
KHANUDIH(KNF) 15:03 15:04 1 10.6
KHARKHARI(KHRI) 15:09 15:10 1 14.8
MAHUDA(MHQ) 15:20 15:30 10 20.1
MALKHERA JN(MLQ) 15:38 15:39 1 26.0
TATA SIJUA HALT(TSAH) 15:49 15:50 1 29.9
LAYABAD(LYD) 15:54 15:55 1 31.8
KARKEND(KRKN) 15:59 16:00 1 34.2
BHAGA JN(VAA) 16:13 16:15 2 40.3
JAMADOBU(JBO) 16:18 16:19 1 43.0
BHOWRA JN(BCB) 16:29 16:30 1 46.5
SUDAMDIH(SDMD) 16:36 16:37 1 49.7
BHOJUDIH JN(BJE) 16:58 17:00 2 51.6
SANTALDIH(SNTD) 17:09 17:10 1 58.4
RUKNI(RUI) 17:19 17:20 1 66.4
SANKA(SNKR) 17:29 17:30 1 73.9
ADRA JN(ADRA) 18:00 18:40 40 81.2
GARHDHRUBESWAR(GRB) 18:49 18:50 1 87.9
ANARA(ANR) 18:57 18:58 1 94.7
BAGALIA(BGA) 19:07 19:08 1 100.3
KUSHTAUR(KSU) 19:14 19:15 1 108.6
CHHARRA(CHRA) 19:20 19:21 1 113.2
PURULIA JN(PRR) 19:30 19:35 5 120.4
TAMNA(TAO) 19:43 19:44 1 127.5
KANTADIH(KTD) 19:51 19:52 1 135.4
URMA(URMA) 19:59 20:00 1 144.2
BARABHUM(BBM) 20:06 20:07 1 152.2
BIRAMDIH(BRMD) 20:14 20:15 1 157.1
NIMDIH(NIM) 20:24 20:25 1 165.7
CHANDIL JN(CNI) 20:55 21:00 5 174.5
MANIKUL(MIK) 21:07 21:08 1 180.4
KUNKI(KZU) 21:13 21:14 1 185.5
KANDRA(KND) 21:20 21:21 1 188.8
SINI JN(SINI) 21:36 21:37 1 201.2
MAHALI MARUP(MMV) 21:44 21:45 1 208.9
RAJKHARSAWAN JN(RKSN) 21:51 21:52 1 216.5
BARABAMBO(BRM) 22:00 22:01 1 225.8
CHAKRADHARPUR(CKP) 22:25 Ends 0 236.6