Back MOKAMEH - JASIDIH MEMU

MOKAMEH JN(MKA) JASIDIH JN(JSME) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MOKAMEH JN(MKA) Starts 4:30 0 0.0
TALL JN(TALL) 4:36 4:37 1 4.4
HATHIDAH JN(HTZ) 4:41 4:43 2 8.1
RAMPUR DUMRA(RDUM) 4:49 4:50 1 12.2
BARHIYA(BRYA) 4:57 4:59 2 17.7
MANKATHA(MKB) 5:10 5:11 1 27.2
LUCKEESARAI JN(LKR) 5:17 5:19 2 32.8
KIUL JN(KIUL) 5:45 5:50 5 34.1
MAHESH LETA HALT(MHLT) 5:55 5:56 1 37.8
BANSIPUR(BSQP) 6:01 6:02 1 41.2
MANANPUR(MNP) 6:10 6:11 1 47.6
BHALUI(BFM) 6:19 6:20 1 52.5
JAMUI(JMU) 6:30 6:32 2 61.5
CHAURA(CUX) 6:40 6:41 1 69.6
GIDHAUR(GHR) 6:52 6:54 2 76.2
DADPUR(DPX) 6:59 7:00 1 80.4
JHAJHA(JAJ) 7:45 7:50 5 87.6
NARGANJO HALT(NRGO) 8:01 8:02 1 95.6
SIMULTALA(STL) 8:12 8:13 1 106.2
LAHABON(LHB) 8:24 8:25 1 116.3
JASIDIH JN(JSME) 8:40 Ends 0 131.6