Back MOKAMA - JASIDIH MEMU

MOKAMEH JN(MKA) JASIDIH JN(JSME) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MOKAMEH JN(MKA) Starts 4:30 0 0.0
AUNTA HALT(ANAH) 4:40 4:42 2 3.8
HATHIDAH JN(HTZ) 4:46 4:48 2 8.1
RAMPUR DUMRA(RDUM) 4:54 4:56 2 12.2
BARHIYA(BRYA) 5:02 5:04 2 17.8
MANKATHA(MKB) 5:14 5:16 2 27.2
LUCKEESARAI JN(LKR) 5:22 5:24 2 32.8
KIUL JN(KIUL) 5:45 5:50 5 34.2
BANSIPUR(BSQP) 6:04 6:05 1 39.2
MANANPUR(MNP) 6:12 6:13 1 40.7
BHALUI(BFM) 6:22 6:23 1 47.3
JAMUI(JMU) 6:34 6:35 1 61.5
CHAURA(CUX) 6:44 6:45 1 69.6
GIDHAUR(GHR) 7:00 7:01 1 76.0
DADPUR(DPX) 7:07 7:08 1 80.4
JHAJHA(JAJ) 7:45 7:50 5 87.2
NARGANJO HALT(NRGO) 8:01 8:02 1 95.7
SIMULTALA(STL) 8:12 8:13 1 106.2
LAHABON(LHB) 8:24 8:25 1 116.3
JASIDIH JN(JSME) 8:40 Ends 0 131.6