Back MUZAFFARPUR - NARKATIAGANJ MEMU

MUZAFFARPUR JN(MFP) NARKATIAGANJ JN(NKE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MUZAFFARPUR JN(MFP) Starts 12:20 0 0.0
KAPARPURA(KVC) 12:33 12:35 2 7.0
KANTI(KTI) 12:43 12:45 2 13.0
PIPARAHAN HALT(PPRH) 12:50 12:52 2 17.0
NARIYAR(NRV) 12:57 12:58 1 21.0
MOTIPUR(MTR) 13:02 13:04 2 26.0
MAHWAL(MHL) 13:10 13:12 2 33.0
MEHSI(MAI) 13:18 13:20 2 39.0
HARPUR NAG HALT(HRNG) 13:25 13:26 1 43.0
CHAKIA(CAA) 13:53 13:55 2 48.0
KURIA HALT(KXRA) 14:03 14:04 1 54.0
PIPRA(PPA) 14:08 14:10 2 58.0
BANGARI(BGAR) 14:18 14:19 1 66.0
JIWDHARA(JDR) 14:38 14:40 2 71.0
MOTIHARI COURT(MCO) 14:47 14:48 1 77.0
BAPUDHAM MOTIHARI(BMKI) 14:53 14:56 3 79.0
CHAILAHA HALT(CHAH) 14:59 15:00 1 83.0
SEMRA(SRA) 15:09 15:11 2 91.0
SAGAULI JN(SGL) 16:04 16:06 2 101.0
PARSA NAGAR(PRSN) 16:10 16:11 1 106.0
MAJHOWLIA(MJL) 16:17 16:19 2 113.0
BETTIAH(BTH) 16:26 16:29 3 123.0
PRAJAPATI HALT(PJPT) 16:35 16:36 1 125.0
KUMARBAGH(KUMB) 16:42 16:44 2 132.0
CHANPATIA(CAI) 16:51 16:53 2 139.0
RAMESHWAR NAGAR(RSWN) 17:00 17:01 1 145.0
SATHI(SAHI) 17:05 17:07 2 148.0
MUSHARWA HALT(MSHW) 17:13 17:14 1 153.0
NARKATIAGANJ JN(NKE) 19:00 Ends 0 159.0