Back PATNA - MOKAMEH MEMU

PATNA JN(PNBE) MOKAMEH JN(MKA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 5:00 0 0.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 5:06 5:07 1 2.6
GULZARBAGH(GZH) 5:13 5:14 1 6.8
PATNA SAHEB(PNC) 5:19 5:20 1 9.8
DEEDARGANJ(DDGJ) 5:26 5:27 1 12.6
BANKA GHAT(BKG) 5:31 5:32 1 16.0
FATUHA(FUT) 5:38 5:39 1 21.8
HARDAS BIGHA(HDE) 5:47 5:48 1 27.2
KHUSROPUR(KOO) 5:52 5:53 1 30.5
MANJHAULIGRAM H(MJM) 5:57 5:58 1 33.8
KARAUTA(KWO) 6:02 6:03 1 36.3
SALIM PUR BIHAR(SMBH) 6:07 6:08 1 38.8
TEKA BIGHA HALT(TKBG) 6:35 6:36 1 40.8
BAKHTIYARPUR JN(BKP) 7:19 7:20 1 45.3
ATHMAL GOLA(ATL) 7:32 7:33 1 54.3
BARH(BARH) 7:52 7:53 1 63.4
RAILEY ENGLISH HALT(RLE) 8:01 8:02 1 68.8
PUNARAKH(PHK) 8:08 8:09 1 73.6
KANHAIPUR(KNHP) 8:16 8:17 1 78.7
MOR(MOR) 8:36 8:37 1 81.8
MOKAMEH JN(MKA) 9:40 Ends 0 89.2