Back GOMOH - KHARAGPUR Passenger

GOMOH JN(GMO) KHARAGPUR JN(KGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GOMOH JN(GMO) Starts 6:25 0 0.0
KHARIO PH(KARO) 6:34 6:35 1 6.0
KHANUDIH(KNF) 6:40 6:41 1 10.6
KHARKHARI(KHRI) 6:47 6:48 1 14.8
MAHUDA(MHQ) 6:58 7:00 2 20.1
MALKHERA JN(MLQ) 7:09 7:10 1 26.0
TATA SIJUA HALT(TSAH) 7:22 7:23 1 29.9
LAYABAD(LYD) 7:29 7:30 1 31.8
KARKEND(KRKN) 7:36 7:37 1 34.2
BHAGA JN(VAA) 7:50 7:55 5 40.3
JAMADOBU(JBO) 8:00 8:01 1 43.0
BHOWRA JN(BCB) 8:09 8:10 1 46.5
SUDAMDIH(SDMD) 8:18 8:19 1 49.7
BHOJUDIH JN(BJE) 8:30 8:35 5 51.6
SANTALDIH(SNTD) 8:44 8:45 1 58.4
RUKNI(RUI) 8:58 8:59 1 66.4
SANKA(SNKR) 9:09 9:10 1 73.9
ADRA JN(ADRA) 9:35 9:45 10 81.2
METYAL SOHAR(MYX) 9:55 9:56 1 89.3
INDRABIL(IBL) 10:02 10:03 1 94.9
SIRJAM(SRJM) 10:11 10:12 1 102.1
JHANTIPAHARI(JPH) 10:21 10:22 1 111.3
CHHATNA(CJN) 10:31 10:32 1 120.4
ANCHURI(ANCR) 10:36 10:37 1 123.3
BANKURA(BQA) 10:50 10:55 5 134.2
BHEDUASOL(BXL) 11:02 11:03 1 141.4
KALISEN(KISN) 11:08 11:09 1 144.9
ONDAGRAM(ODM) 11:14 11:15 1 150.1
RAMSAGAR(RSG) 11:24 11:25 1 159.0
BISHNUPUR(VSU) 11:34 11:35 1 164.4
PIARDOBA(PBA) 11:47 11:48 1 176.7
BOGRI ROAD(BGO) 11:55 11:56 1 185.1
GARHBETA(GBA) 12:04 12:05 1 189.6
CHANDRAKONA RD(CDGR) 12:15 12:16 1 201.5
SALBONI(SLB) 12:29 12:30 1 212.7
GODAPIASAL(GSL) 12:44 12:45 1 224.9
MIDNAPORE(MDN) 13:50 13:52 2 236.8
GOKULPUR(GKL) 14:01 14:02 1 243.5
GIRI MAIDAN(GMDN) 14:09 14:10 1 247.6
KHARAGPUR JN(KGP) 14:25 Ends 0 249.7