Back PALASA - VISHAKHAPATNAM Passenger

PALASA(PSA) VISHAKAPATNAM(VSKP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PALASA(PSA) Starts 5:25 0 0.0
PUNDI(PUN) 5:36 5:37 1 12.0
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 5:43 5:44 1 19.0
NAUPADA JN(NWP) 5:52 5:53 1 26.0
DINDU GOPALA PURAM HALT(DGB) 5:58 5:59 1 31.0
KOTABOMMALI(KBM) 6:07 6:08 1 39.0
HARISHCHANDRAPURAM(HCM) 6:15 6:16 1 48.0
TILARU(TIU) 6:22 6:23 1 53.0
URLAM(ULM) 6:32 6:33 1 63.0
SRIKAKULAM ROAD(CHE) 6:45 6:50 5 73.0
DUSI(DUSI) 6:56 6:57 1 79.0
PONDURU(PDU) 7:06 7:07 1 88.0
SIGADAM(SGDM) 7:16 7:17 1 98.0
BATUVA(BTVA) 7:24 7:25 1 107.0
CHIPURUPALLE(CPP) 7:33 7:34 1 111.0
GARIVIDI(GVI) 7:41 7:42 1 118.0
NELLIMARIA(NML) 7:53 7:54 1 130.0
VIZIANAGRAM JN(VZM) 8:20 8:25 5 142.0
KORUKONDA(KUK) 8:35 8:36 1 153.0
ALAMANDA(ALM) 8:42 8:43 1 160.0
KANTAKAPALLE(KPL) 8:51 8:52 1 169.0
KOTTAVALASA(KTV) 8:59 9:00 1 177.0
PENDURTI(PDT) 9:08 9:09 1 186.0
SIMHACHALAM NORTH(SCMN) 9:16 9:17 1 194.0
SIMHACHALAM(SCM) 9:20 9:22 2 195.0
MARRIPALEM(MIPM) 9:28 9:29 1 198.0
VISHAKAPATNAM(VSKP) 10:00 Ends 0 203.0