Back GUNUPUR - PALASA Passenger

GUNUPUR(GNPR) PALASA(PSA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GUNUPUR(GNPR) Starts 21:10 0 0.0
KASHINAGAR(KNGR) 21:46 21:47 1 25.6
PARLAKHEMUNDI(PLH) 22:25 22:27 2 50.9
PATAPATNAM(PHM) 22:37 22:38 1 56.3
TEKKALI HALT(TEK) 23:18 23:19 1 83.5
NAUPADA JN(NWP) 23:40 23:42 2 90.1
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 23:48 23:49 1 97.3
PUNDI(PUN) 23:57 23:59 2 103.6
PALASA(PSA) 00:40 Ends 0 115.9