Back PALASA - GUNUPUR Passenger

PALASA(PSA) GUNUPUR(GNPR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PALASA(PSA) Starts 3:00 0 0.0
PUNDI(PUN) 3:11 3:13 2 12.3
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 3:19 3:20 1 18.6
NAUPADA JN(NWP) 3:30 3:32 2 25.8
TEKKALI HALT(TEK) 3:42 3:43 1 32.4
PATAPATNAM(PHM) 4:21 4:22 1 59.5
PARLAKHEMUNDI(PLH) 4:33 4:35 2 65.0
KASHINAGAR(KNGR) 5:12 5:13 1 90.3
GUNUPUR(GNPR) 5:55 Ends 0 115.9