Back ITWARI - BHIMALGONDI Passenger

ITWARI(ITR) BHIMALGONDI(BMC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ITWARI(ITR) Starts 7:45 0 0.0
KORADIH(KRDH) 8:00 8:01 1 10.2
KHAPRI KHEDA(KPKD) 8:05 8:07 2 14.2
PIPLA HALT(PQA) 8:15 8:16 1 21.4
PATANSAONGI TOWN HALT(PSX) 8:22 8:23 1 26.7
PATANSAONGI(PTS) 8:26 8:28 2 28.5
TAKLI BHANSALI(TKLB) 8:33 8:34 1 30.8
MALEGAON VYENKU(MGVK) 8:38 8:39 1 33.2
SAONER JN(SONR) 8:43 8:45 2 38.4
KELOD(KLOD) 8:55 8:57 2 48.5
SAONGA HALT(SZH) 9:05 9:06 1 55.4
PARADSINGA HALT(PSK) 9:11 9:12 1 58.2
LOKDHIKHERA(LDE) 9:17 9:19 2 63.0
BARDI HALT(BDHT) 9:27 9:28 1 69.2
SAUSAR(SASR) 9:33 9:35 2 74.7
RAMAKONA(RMO) 9:43 9:45 2 82.3
DEVI HALT(DVH) 9:55 9:56 1 86.4
GHADELA(GELA) 10:00 10:01 1 88.5
BHIMALGONDI(BMC) 10:25 Ends 0 91.2