Back ADILABAD - PURNA Passenger

ADILABAD(ADB) PURNA JN(PAU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ADILABAD(ADB) Starts 15:15 0 0.0
UMRAM(UMM) 15:27 15:28 1 10.9
TALMADUGU(TLMG) 15:33 15:34 1 15.9
KOSAI(KSAE) 15:42 15:43 1 22.7
AMBARI(ABX) 15:52 15:53 1 37.2
KINWAT(KNVT) 16:07 16:08 1 45.3
MADANAPUR HALT(MDPJ) 16:14 16:15 1 51.3
BODHADI BUJRUG(BHBK) 16:26 16:27 1 60.0
DHANORA DECCAN(DHNR) 16:40 16:41 1 74.4
MAHIMBA(MHMB) 16:50 16:51 1 82.7
SAHARSRAKUND(SHSK) 16:59 17:00 1 89.9
JIRONA(JXN) 17:07 17:08 1 96.2
HIMAYATNAGAR(HEM) 17:17 17:18 1 104.9
KHADKI BAZAR(KDBR) 17:24 17:25 1 108.5
JULGAON DECCAN(JLG) 17:32 17:33 1 113.6
PARWAKHURD HALT(PRWA) 17:39 17:40 1 116.6
HADGAON ROAD(HDGR) 17:49 17:50 1 123.2
DEVTHANA(DVN) 17:59 18:00 1 132.7
THARBAN(TBU) 18:04 18:05 1 136.8
BHOKAR(BOKR) 18:14 18:15 1 141.1
BIMBARI(BMBE) 18:24 18:25 1 148.2
JAMBHALI HALT(JMBL) 18:34 18:35 1 152.6
MUDKHED(MUE) 18:43 18:45 2 162.3
MUGAT(MGC) 18:54 18:55 1 171.5
PATHRAD(PARD) 18:59 19:00 1 174.8
HUZUR SAHIB NANDED(NED) 19:25 19:30 5 184.7
WANEGAON(WNG) 19:39 19:40 1 191.1
LIMBGAON(LBG) 19:49 19:50 1 195.9
CHUDAWA(CRU) 20:09 20:10 1 205.4
PURNA JN(PAU) 20:45 Ends 0 215.1