Back AURANGABAD -HYDERABAD DECCAN Passenger

AURANGABAD(AWB) HYDERABAD DECCAN(HYB) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
AURANGABAD(AWB) Starts 15:35 0 0.0
MUKUNDWADI HALT(MKDD) 15:44 15:45 1 6.2
CHIKALTHANA(CTH) 15:49 15:50 1 9.9
KARMAD(KMV) 15:59 16:00 1 24.1
BADNAPUR(BDU) 16:14 16:15 1 43.6
JALNA(J) 16:33 16:35 2 62.7
SARWARI(SVD) 16:44 16:45 1 72.2
KODI(KODI) 16:54 16:55 1 82.2
RANJANI(RNE) 17:04 17:05 1 93.4
PARADGAON(PDG) 17:09 17:10 1 99.7
PARTUR(PTU) 17:19 17:20 1 107.4
USMANPUR(UPR) 17:29 17:30 1 116.4
SATUNA(SCO) 17:39 17:40 1 125.3
SELU(SELU) 17:49 17:50 1 134.7
MANWATH ROAD(MVO) 18:09 18:10 1 149.6
DEVALGAON AVCHAR(DAV) 18:19 18:20 1 158.7
PERGAON(PG) 18:29 18:30 1 164.8
PARBHANI JN(PBN) 19:15 19:25 10 177.1
SANGANAPUR(SNGR) 19:34 19:35 1 187.7
POKHARNI NARASIMHA(PKNS) 19:44 19:45 1 194.3
DHONDI(DNDI) 19:49 19:50 1 198.3
GANGAKHER(GNH) 19:59 20:00 1 211.5
VADGAON NILA(WDN) 20:49 20:50 1 225.4
UKHALI(UKH) 20:52 20:53 1 230.4
PARLI VAIJNATH(PRLI) 21:45 22:05 20 241.1
GHAT NANDUR(GTU) 22:39 22:40 1 264.1
MURTI(MRTY) 22:49 22:50 1 268.4
PANGAON(PNF) 22:59 23:00 1 276.5
KAREPUR(KRPR) 23:07 23:08 1 283.9
JANWAL(JOA) 23:15 23:16 1 292.5
WADWAL NAGNATH(WDLN) 23:22 23:23 1 299.4
LATUR ROAD(LTRR) 23:33 23:35 2 304.2
CHAKUR(CKX) 23:42 23:43 1 308.8
AMBIKA ROHINA(AMBR) 23:55 23:56 1 317.0
HER(HER) 00:02 00:03 1 320.4
KUMTHA KHURD(KTKR) 00:09 00:10 1 324.7
UDGIR(UDGR) 00:18 00:20 2 337.0
KAMALNAGAR(KMNR) 00:34 00:35 1 356.2
KALGUPUR(KCP) 00:44 00:45 1 365.9
BHALKI(BHLK) 01:01 01:02 1 380.2
BIDAR(BIDR) 02:25 02:30 5 417.6
ZAHIRABAD(ZB) 02:59 03:00 1 449.4
KOHIR DECCAN(KOHR) 03:19 03:20 1 463.3
MARPALLI(MRF) 03:34 03:35 1 473.0
SADASHIVAPET RD(SSPD) 03:49 03:50 1 487.1
VIKARABAD JN(VKB) 04:40 04:50 10 508.9
CHITGIDDA(CTF) 04:59 05:00 1 518.8
GULLAGUDA(GGD) 05:09 05:10 1 525.7
RAVALPALLI KALA(RPK) 05:14 05:15 1 531.9
SHANKARPALLI(SKP) 05:19 05:20 1 537.3
NAGALAPALLE(NPL) 05:29 05:30 1 548.1
LINGAMPALLI(LPI) 05:39 05:40 1 557.9
HAFIZPETA(HFZ) 05:49 05:50 1 563.1
SANAT NAGAR(SNF) 05:59 06:00 1 572.1
BEGAMPET(BMT) 06:07 06:08 1 576.1
KHAIRATABAD DCN(KQD) 06:22 06:23 1 579.4
HYDERABAD DECCAN(HYB) 07:05 Ends 0 581.9