Back HAJIPUR - BARAUNI Passenger

HAJIPUR JN(HJP) BARAUNI JN(BJU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
HAJIPUR JN(HJP) Starts 4:15 0 0.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 4:23 4:25 2 6.4
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 4:31 4:33 2 10.5
CHAK SIKANDAR(CSR) 4:41 4:43 2 15.7
GRAM KHARIKA(GKHT) 4:49 4:50 1 18.1
DESARI(DES) 4:54 4:56 2 20.2
SAHADAI BUZURG(SDG) 5:02 5:04 2 25.0
MEHNAR ROAD(MNO) 5:10 5:12 2 30.0
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 5:19 5:20 1 33.9
SHAHPUR PATOREE(SPP) 5:31 5:32 1 37.8
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 5:48 5:50 2 43.1
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 6:02 6:04 2 50.7
HARPAR BOCHAHA(HBP) 6:13 6:14 1 56.0
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 6:20 6:22 2 60.6
BACHWARA JN(BCA) 6:39 6:41 2 71.2
TEGHRA(TGA) 6:50 6:52 2 80.1
BARAUNI FLAG(BUJ) 6:59 7:00 1 84.9
BARAUNI JN(BJU) 7:25 Ends 0 87.5