Back BARAUNI - HAJIPUR Passenger

BARAUNI JN(BJU) HAJIPUR JN(HJP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BARAUNI JN(BJU) Starts 22:30 0 0.0
BARAUNI FLAG(BUJ) 22:35 22:36 1 2.6
TEGHRA(TGA) 22:42 22:43 1 7.4
BACHWARA JN(BCA) 22:52 22:54 2 16.3
SHERPUR DHIPURA(SPPA) 23:03 23:04 1 22.4
VIDYAPATIDHAM(VPDA) 23:10 23:11 1 27.0
HARPAR BOCHAHA(HBP) 23:18 23:19 1 31.5
MOHIUDDINNAGAR(MOG) 23:38 23:39 1 36.8
NANDANI LAGUNIA(NNNL) 00:08 00:10 2 44.4
SHAHPUR PATOREE(SPP) 01:10 01:12 2 49.7
BASUDEOPUR CHANDAIL HALT(BDUA) 01:28 01:29 1 53.7
MEHNAR ROAD(MNO) 01:34 01:35 1 57.6
SAHADAI BUZURG(SDG) 01:40 01:41 1 62.5
DESARI(DES) 01:46 01:47 1 67.3
GRAM KHARIKA(GKHT) 01:51 01:52 1 69.4
CHAK SIKANDAR(CSR) 01:56 01:57 1 71.8
AKSHAYWAT RAI NAGAR(AYRN) 02:17 02:19 2 77.0
CHAKMAKRAND(CKRD) 03:02 03:03 1 81.1
HAJIPUR JN(HJP) 03:35 Ends 0 87.5