Back JAYNAGAR - DARBHANGA Passenger

JAYNAGAR(JYG) DARBHANGA JN(DBG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAYNAGAR(JYG) Starts 12:55 0 0.0
KORAHIA(KRHA) 13:03 13:04 1 6.8
KHAJAULI(KJI) 13:10 13:12 2 12.0
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 13:20 13:21 1 17.3
RAJANAGAR(RJA) 13:26 13:28 2 21.3
MADHUBANI(MBI) 13:49 13:51 2 31.2
SALEMPUR HALT(SPRN) 14:00 14:01 1 36.8
PANDAUL(PDW) 14:06 14:08 2 40.2
UGNA HALT(UGNA) 14:15 14:16 1 43.7
SAKRI JN(SKI) 14:24 14:26 2 48.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 14:30 14:31 1 51.7
TARSARAI(TRS) 14:44 14:46 2 54.8
BIJULI HALT(BJIH) 14:52 14:53 1 58.2
KAKARGHATTI(KKHT) 15:03 15:05 2 61.3
DARBHANGA JN(DBG) 16:15 Ends 0 67.7