Back DARBHANGA - JAYNAGAR Passenger

DARBHANGA JN(DBG) JAYNAGAR(JYG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DARBHANGA JN(DBG) Starts 17:15 0 0.0
KAKARGHATTI(KKHT) 17:23 17:25 2 6.4
BIJULI HALT(BJIH) 17:31 17:32 1 9.5
TARSARAI(TRS) 17:36 17:38 2 13.0
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 17:44 17:45 1 16.1
SAKRI JN(SKI) 17:51 17:53 2 19.6
UGNA HALT(UGNA) 17:59 18:00 1 24.0
PANDAUL(PDW) 18:15 18:17 2 27.5
SALEMPUR HALT(SPRN) 18:25 18:26 1 31.0
MADHUBANI(MBI) 18:51 18:53 2 36.5
RAJANAGAR(RJA) 19:05 19:07 2 46.4
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 19:14 19:15 1 50.5
KHAJAULI(KJI) 19:23 19:25 2 55.7
KORAHIA(KRHA) 19:34 19:35 1 61.0
JAYNAGAR(JYG) 20:30 Ends 0 67.7