Back KASGANJ - BHARATPUR Passenger

KASGANJ(KSJ) BHARATPUR JN(BTE) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KASGANJ(KSJ) Starts 17:35 0 0.0
MARAHRA(MHA) 17:47 17:49 2 11.1
AGSAULI(AUL) 17:57 17:59 2 19.4
SIKANDRA RAO(SKA) 18:08 18:10 2 28.9
BASTOI HALT(BTRO) 18:19 18:20 1 37.5
RATI KA NAGLA(RKN) 18:24 18:26 2 42.0
HATHRAS ROAD(HTJ) 18:38 18:39 1 54.5
MENDU(MEU) 18:43 18:45 2 56.5
HATHRAS CITY(HTC) 18:53 18:55 2 63.2
MURSAN(MSN) 19:08 19:10 2 75.4
SONAI(SYZ) 19:18 19:20 2 81.2
RAYA(RAYA) 19:33 19:35 2 90.6
MATHURA CANT(MRT) 19:48 19:50 2 103.1
MATHURA JN(MTJ) 20:40 20:50 10 105.1
BHAINSA(BSA) 21:01 21:02 1 116.0
PARKHAM(PRK) 21:15 21:16 1 127.2
KHERA SANDHAN HALT(KHSN) 21:26 21:27 1 133.7
ACHHNERA JN(AH) 21:45 22:10 25 140.2
CHIKSANA(CIK) 22:19 22:20 1 149.9
IKRAN(IK) 22:28 22:29 1 155.4
NOH BACHHAMDI(NHB) 22:37 22:38 1 160.9
BHARATPUR JN(BTE) 23:00 Ends 0 167.5