Back KANPUR ANWARGANJ - FARRUKHABAD Passenger

KANPUR ANWARGANJ(CPA) FARRUKHABAD(FBD) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KANPUR ANWARGANJ(CPA) Starts 19:10 0 0.0
RAWATPUR(RPO) 19:18 19:20 2 4.2
KALIANPUR(KAP) 19:26 19:28 2 9.4
MANDHANA JN(MDA) 19:35 19:37 2 16.2
CHAUBEPUR(CBR) 19:44 19:46 2 23.7
BARRAJPUR(BJR) 19:55 19:57 2 33.5
UTRIPURA(UTP) 20:04 20:06 2 40.9
DHAURSALAR(DUO) 20:12 20:13 1 47.1
BILHAUR(BLU) 20:19 20:21 2 52.8
BAKOTHIKHAS(BKTS) 20:28 20:29 1 58.1
AROUL(ARL) 20:33 20:35 2 62.9
GANGAWAPUR HALT(GWP) 20:41 20:42 1 67.7
MANI MAU(MNMU) 20:48 20:49 1 72.3
KANNAUJ(KJN) 20:54 20:56 2 78.0
JALALPUR PANWARA(JPP) 21:07 21:08 1 87.2
JASODA(JDA) 21:13 21:15 2 90.5
KHUDLAPUR(KHDP) 21:21 21:22 1 94.4
GURSAHAIGANJ(GHJ) 21:30 21:32 2 100.1
MALIKPUR(MLKP) 21:40 21:41 1 106.8
KHUDAGANJ(KDJ) 21:50 21:52 2 115.8
SINGHIRAMPUR(SGRP) 21:58 21:59 1 119.6
KAMALGANJ(KLJ) 22:03 22:05 2 123.2
YAQUTGANJ(YAG) 22:13 22:14 1 127.1
FATEHGARH(FGR) 22:27 22:29 2 132.0
FARRUKHABAD(FBD) 23:05 Ends 0 137.3