Back SHAHGANJ - AUNRIHAR Passenger

SHAHGANJ JN(SHG) AUNRIHAR JN(ARJ) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SHAHGANJ JN(SHG) Starts 23:45 0 0.0
KHANJA HALT(KHJA) 23:57 23:58 1 6.0
DIDARGANJ ROAD(DJD) 00:05 00:07 2 14.3
KHORASON ROAD(KRND) 00:23 00:25 2 20.9
SARAI MIR(SMZ) 00:33 00:35 2 30.0
SANJARPUR(SJER) 00:44 00:45 1 35.4
PHARIHA(PHY) 00:50 00:52 2 40.9
SARAI RANI(RKS) 00:59 01:01 2 48.1
AZAMGARH(AMH) 01:10 01:15 5 55.9
SIDHARI HALT(SDHA) 01:23 01:24 1 58.5
SATHIAON(SAA) 01:33 01:35 2 68.4
MUHAMMADABAD(MMA) 01:43 01:45 2 77.5
KHURAHAT(KRT) 02:13 02:15 2 86.6
PALIGARH(PLGH) 02:24 02:25 1 91.8
MAU JN(MAU) 02:55 04:00 65 99.2
PANIARA(PNRA) 04:06 04:07 1 105.4
PIPRI DIH(PPH) 04:11 04:13 2 110.1
NAIK DIH(NAKD) 04:20 04:21 1 115.6
DULLAHAPUR(DLR) 04:30 04:32 2 120.1
JAKHANIAN(JKN) 04:40 04:42 2 128.5
HURMUJPUR HALT(HMPR) 04:48 04:49 1 132.4
SADAT(SDT) 04:54 04:56 2 138.2
MAHPUR(MHO) 05:18 05:20 2 148.1
AUNRIHAR JN(ARJ) 05:40 Ends 0 157.1