Back SHAHGANJ - BALLIA Passenger (UnReserved)

SHAHGANJ JN(SHG) BALLIA(BUI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SHAHGANJ JN(SHG) Starts 15:20 0 0.0
KHANJA HALT(KHJA) 15:30 15:31 1 6.0
DIDARGANJ ROAD(DJD) 15:38 15:40 2 14.3
KHORASON ROAD(KRND) 15:56 15:58 2 20.9
SARAI MIR(SMZ) 16:06 16:08 2 30.0
SANJARPUR(SJER) 16:15 16:16 1 35.4
PHARIHA(PHY) 16:21 16:23 2 40.9
SARAI RANI(RKS) 16:32 16:34 2 48.1
AZAMGARH(AMH) 17:10 17:15 5 55.9
SIDHARI HALT(SDHA) 17:18 17:19 1 58.5
SATHIAON(SAA) 17:27 17:29 2 68.4
MUHAMMADABAD(MMA) 17:37 17:39 2 77.5
KHURAHAT(KRT) 17:48 17:50 2 86.6
PALIGARH(PLGH) 17:57 17:58 1 91.8
MAU JN(MAU) 18:20 18:30 10 99.2
INDARA JN(IAA) 18:42 18:47 5 107.0
HALDHARPUR(HLP) 18:53 18:55 2 114.0
RATANPURA(RTP) 19:03 19:05 2 122.0
RAJMALPUR ROAD(RJMP) 19:13 19:15 2 127.5
RASRA(RSR) 19:28 19:30 2 135.3
SANWARA(SNRA) 19:36 19:38 2 142.2
CHILKAHAR(CHR) 19:58 20:00 2 146.7
JIGNI KHAS(JGKS) 20:09 20:10 1 151.8
PHEPHNA JN(PEP) 21:03 21:05 2 157.6
SAGARPALI(SVI) 21:28 21:30 2 162.6
BALLIA(BUI) 22:30 Ends 0 167.7