Back BETTIAH - GORAKHPUR Passanger

BETTIAH(BTH) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BETTIAH(BTH) Starts 8:45 0 0.0
PRAJAPATI HALT(PJPT) 8:49 8:50 1 2.7
KUMARBAGH(KUMB) 8:55 8:57 2 9.2
CHANPATIA(CAI) 9:03 9:05 2 16.9
RAMESHWAR NAGAR(RSWN) 9:11 9:12 1 22.3
SATHI(SAHI) 9:15 9:17 2 25.9
MUSHARWA HALT(MSHW) 9:24 9:25 1 30.2
NARKATIAGANJ JN(NKE) 9:55 10:00 5 36.7
CHAMUA(CAMU) 10:09 10:11 2 44.2
HARINAGAR(HIR) 10:22 10:24 2 52.3
BHAIROGANJ(BRU) 10:34 10:36 2 60.8
KHARPOKHRA(KPB) 10:50 10:52 2 69.3
BAGAHA(BUG) 11:19 11:22 3 77.9
ASWANI HALT(AWS) 11:29 11:30 1 82.8
VALMIKINAGAR RD(VKNR) 11:47 11:49 2 87.1
PANIAHWA(PNYA) 12:15 12:17 2 100.1
KHADA(KZA) 12:28 12:30 2 106.9
GURLI RAMGARHWA(GRRG) 12:43 12:44 1 116.7
SISWA BAZAR(SBZ) 12:49 12:51 2 121.1
GHUGHULI(GH) 13:01 13:03 2 132.7
KHUSHAL NAGAR(KSNR) 13:09 13:10 1 140.3
KAPTANGANJ JN(CPJ) 13:26 13:31 5 147.7
BODARWAR(BBW) 13:39 13:41 2 155.7
MAHUAWA KHURD(MUUA) 13:52 13:53 1 160.0
PIPRAICH(PPC) 14:00 14:01 1 167.4
UNAULA(UNLA) 14:12 14:14 2 175.5
GORAKHPUR CANT(GKC) 14:42 14:44 2 182.6
GORAKHPUR JN(GKP) 15:00 Ends 0 186.4