Back NAUTANWA - NAKAHA JANGLE Passenger

NAUTANWA(NTV) NAKAHA JUNGLE(JEA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAUTANWA(NTV) Starts 9:50 0 0.0
BARWA KALAN(BRSA) 9:58 9:59 1 6.0
NAIKOT(NIT) 10:05 10:06 1 10.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 10:12 10:13 1 15.0
LACHMIPUR(LIR) 10:23 10:25 2 19.0
JHAMAT HALT(JLT) 10:34 10:35 1 26.0
PURANDARPUR(PDPR) 10:39 10:40 1 29.0
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 10:46 10:47 1 33.0
ANAND NAGAR(ANDN) 11:10 11:15 5 40.0
LOHARPURWA(LPW) 11:20 11:21 1 43.0
CAMPIERGANJ(CM) 11:33 11:35 2 48.0
RAMCHAURA(RCRA) 11:45 11:46 1 52.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 11:50 11:51 1 54.0
RAWAT GANJ(RJ) 11:55 11:56 1 56.0
PEPPEGANJ(PJ) 12:03 12:05 2 59.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 12:13 12:14 1 65.0
MANIRAM(MIM) 12:20 12:22 2 71.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 12:30 Ends 0 76.0