Back NAKHA JUNGLE - DALIGANJ Passenger

NAKAHA JUNGLE(JEA) DALIGANJ(DAL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NAKAHA JUNGLE(JEA) Starts 22:50 0 0.0
MANIRAM(MIM) 22:56 22:58 2 4.8
KAURIAA JUNGLE(JKI) 23:05 23:06 1 10.6
PEPPEGANJ(PJ) 23:14 23:16 2 16.4
RAWAT GANJ(RJ) 23:23 23:24 1 19.5
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 23:28 23:29 1 21.9
RAMCHAURA(RCRA) 23:33 23:34 1 24.3
CAMPIERGANJ(CM) 23:45 23:47 2 29.3
LOHARPURWA(LPW) 23:53 23:54 1 32.7
ANAND NAGAR(ANDN) 00:02 00:07 5 35.9
LEHRA(LER) 00:17 00:18 1 44.9
BRIDGMANGANJ(BMJ) 00:24 00:26 2 49.3
USKA BAZAR(UB) 00:34 00:36 2 57.6
NAUGARH(NUH) 00:45 00:50 5 67.3
AHIRAULI(AHU) 00:55 00:56 1 73.2
CHILHIA(CIH) 01:05 01:07 2 79.6
SHOHRATGARH(SOT) 01:14 01:16 2 85.8
MAHTHA BAZAR(MHBZ) 01:21 01:22 1 90.5
PARSA(PRZ) 01:38 01:40 2 95.1
MAHADEVA BUZRUG(MHBG) 01:50 01:51 1 101.4
BARHNI(BNY) 02:00 02:05 5 107.3
TRILOKPUR(TPB) 02:12 02:13 1 115.5
PACHPERWA(PPW) 02:21 02:23 2 122.9
GAINSARI JN(GIR) 02:32 02:34 2 132.2
LAIBURWA HALT(LBW) 02:41 02:42 1 139.9
TULSIPUR(TLR) 02:52 02:54 2 145.6
LAKSHMANPUR HALT(LHNR) 03:04 03:05 1 152.6
KAUWAPUR(KPE) 03:11 03:13 2 157.3
GAINJAHWA(GAW) 03:21 03:23 2 165.7
JHARKHANDI(JKNI) 03:28 03:30 2 172.9
BALRAMPUR(BLP) 03:37 03:39 2 175.7
BHAWANIPUR KALN(BWP) 03:51 03:52 1 186.3
INTIYATHOK(ITE) 04:03 04:05 2 194.2
SUBHAGPUR(SUBR) 04:26 04:28 2 209.4
GONDA JN(GD) 05:00 05:35 35 215.8
GONDA KACHAHRI(GDK) 05:43 05:45 2 220.6
KATHOLA(KTHL) 05:52 05:53 1 227.0
MAIJAPUR(MIR) 05:58 06:00 2 233.6
KASTURI(KSR) 06:07 06:08 1 238.9
COLONELGANJ(CLJ) 06:13 06:15 2 244.7
SARJU(SUJ) 06:22 06:24 2 252.3
JARWAL ROAD(JLD) 06:32 06:34 2 261.8
GHAGHARA GHAT(GHT) 06:39 06:41 2 266.2
CHOWKA GHAT(CKG) 06:47 06:49 2 271.7
BURHWAL(BUW) 07:04 07:06 2 277.9
BINDAURA(BUR) 07:14 07:16 2 287.6
RAFINAGAR(RFR) 07:22 07:23 1 291.2
JAHANGIRABAD ROAD(JBR) 07:28 07:30 2 296.9
BARABANKI JN(BBK) 07:51 07:53 2 305.0
SAFEDABAD(SFH) 08:04 08:05 1 312.4
JUGAUR(JRR) 08:12 08:13 1 315.7
MALHOUR(ML) 08:24 08:26 2 321.0
GOMATI NAGAR(GTNR) 08:35 08:37 2 325.1
BADSHAHNAGAR(BNZ) 08:46 08:48 2 329.4
DALIGANJ(DAL) 09:20 Ends 0 333.6