Back TILAK BRIDGE - ROHTAK Passenger

TILAK BRIDGE(TKJ) ROHTAK JN(ROK) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TILAK BRIDGE(TKJ) Starts 18:35 0 0.0
SHIVAJI BRIDGE(CSB) 18:39 18:40 1 1.3
NEW DELHI(NDLS) 18:53 18:55 2 2.4
DELHI SADAR BAZAR(DSB) 19:01 19:02 1 4.3
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 19:09 19:10 1 6.3
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 19:14 19:15 1 8.1
DAYA BASTI(DBSI) 19:19 19:20 1 9.2
SHAKURBASTI(SSB) 19:33 19:35 2 13.9
MANGOLPURI(MGLP) 19:42 19:43 1 17.6
NANGLOI(NNO) 19:48 19:49 1 20.8
MUNDKA(MQC) 19:54 19:55 1 23.6
GHEVRA(GHE) 19:59 20:00 1 26.7
BAHADURGARH(BGZ) 20:08 20:09 1 33.3
ASAUDAH(ASE) 20:18 20:19 1 41.3
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 20:26 20:27 1 46.5
SAMPLA(SPZ) 20:32 20:33 1 51.2
ISMAILA HARYANA(ISM) 20:39 20:40 1 54.9
KHARAWAR(KRZ) 20:47 20:48 1 61.6
ASTHAL BOHAR(ABO) 20:57 20:58 1 67.5
ROHTAK JN(ROK) 21:15 Ends 0 73.5