Back TILAK BRIDGE - ROHTAK Passenger

TILAK BRIDGE(TKJ) ROHTAK JN(ROK) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TILAK BRIDGE(TKJ) Starts 18:35 0 0.0
SHIVAJI BRIDGE(CSB) 18:38 18:39 1 1.0
NEW DELHI(NDLS) 18:53 18:55 2 3.0
DELHI SADAR BAZAR(DSB) 19:01 19:02 1 4.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 19:09 19:10 1 7.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 19:14 19:15 1 8.0
DAYA BASTI(DBSI) 19:19 19:20 1 10.0
SHAKURBASTI(SSB) 19:33 19:35 2 14.0
MANGOLPURI(MGLP) 19:42 19:43 1 18.0
NANGLOI(NNO) 19:48 19:49 1 21.0
MUNDKA(MQC) 19:54 19:55 1 24.0
GHEVRA(GHE) 20:00 20:01 1 27.0
BAHADURGARH(BGZ) 20:08 20:09 1 34.0
ASAUDAH(ASE) 20:17 20:18 1 41.0
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 20:24 20:25 1 47.0
SAMPLA(SPZ) 20:30 20:31 1 51.0
ISMAILA HARYANA(ISM) 20:36 20:37 1 55.0
KHARAWAR(KRZ) 20:44 20:45 1 62.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 20:56 20:57 1 68.0
ROHTAK JN(ROK) 21:15 Ends 0 74.0